Het is herfst. My favorite time of the year. En je kunt het al behoorlijk merken. Veel wind en regen. Weeral vroeg donker. En het begint al behoorlijk frisjes te worden. Tijd voor een nieuwe winterjas!
Ik heb jarenlang een kort sportief jack gehad maar hou nu toch veel meer van lange jassen. Vooral met de vele tunieken, jurken en lange vesten die ik vaak draag. De lange, oversized mode is prachtig maar soms ook onhandig. Het is niet mooi dat er een lang stuk vest vanonder je jas komt. Ik geef hier een paar voorbeelden van goede en mooie jassen.
Als eerste een donkergroene, doorgestikte jas van Giacomo. Hij is lekker warm en erg mooi. Deze jas is er ook in donkerblauw. De fleece sjaal is van Henriette Steffensen. De tas is van Chabo. (Foto genomen voor de leuke wijnbar ‘Culineuze’ in Oud-Terneuzen.)
Deze warme donkerblauwe jas is ook van Giacomo. Met de ruime capuchon is dit een heerlijke jas voor regenachtige dagen. De sjaal is van Revelz. De tas is van YaYa.
Deze donkergroene wollen jas van Giacomo is geweldig. Hij is trendy, stoer en mooi. De military details zijn subtiel maar maken de jas anders dan anders. De grijsgroene tas is van Suri Frey.
Dit is niet zozeer een warme jas. Het is gewoon een heel leuke jas. De wollen jas met luipaardprint is van YaYa. De zwarte leren tas is ook van YaYa.
Dit is dezelfde jas dan hiervoor. Alleen is deze in een mooie cameltint. De taupekleurige leren tas is van Chabo.
Dit is mijn keuze, maar er zijn nog zóveel andere mooie jassen in de winkels. Ga gauw shoppen als je een nieuwe jas wil, wacht niet te lang want ze gaan snel!